Rize Söz Organizasyonu

Söz Organizasyonu İçin Hemen Bizi Arayın

Birbirinden güzel söz masaları ve söz hediyelikleri için toz pembe organizasyon her zaman yanınızda.

Her genç kız evlilik aşamasında söz, nişan ve düğünün hayalini kurarak evliliğe adım atmaktadır. Evliliğe ilk adım olarak da kültürümüzde söz kesimi ile başlanır. Erkek tarafının kız isteme merasimi için kızın evinin ziyaret edilmesinden hemen sonra yapılan söz kesiminin en iyi şekilde tasarlanabilmesi için son zamanlarda en trend tasarım en iyi söz masası hazırlanması ile gerçekleşmektedir. Söz alışverişleri genellikle söz kesim tarihinden birkaç gün önce yapılmaktadır. Söz alışverişi içerisinde mutlaka bulunması gereken söz masası hazırlığı siz değerli müşterilerimiz için Toz Pembe Organizasyon olarak tarafımızca yapılmaktadır. Söz masası tasarımları çeşitlerinden faydalanabilmeniz için söz masası tasarımlarına çeşitli örneklerimiz bulunmaktadır. Masa ebatları ve üzerinde bulunması gereken tüm gereçler söz yapacak olan genç gelin adaylarımız ve genç damat adaylarımız tarafından seçilerek düzenleme yapılmaktadır. Peki; söz masası hazırlanma aşamasında söz masası üzerinde neler bulunmalıdır?

Söz masalarının en özel gereçleri çikolatalar, büyük ebatlı ve genellikle beyaz kırmızı canlı çiçekler, organizasyona uygun renkte olan şamdanlar içinde mumlar, şık ışıltılı bir masa örtüsü, kahve tepsisi ve kahve fincanları ve söz merasiminin olmazsa olmazlarından yüzük tepsisi içinde yüzükler ve makas olarak sayılabilir. İsteğe bağlı olarak bu sıralama Toz Pembe Organizasyon’a yapmış olduğunuz istekler ile değiştirilebilmektedir. Unutulmaz söz masaları için bizi tercih edebilir ve uzun süre söz masanız ve organizasyonunuz ile tüm davetlilerin gözdesi olabilirsiniz. Söz masası siparişi için bize 0536 541 55 33 numaralı telefondan ulaşarak siparişinizi verebilir, iletişim adreslerimizden söz masası örneklerimizi seçebilirsiniz.

Toz Pembe Organizasyon olarak söz masası örneklerimizden faydalanabileceğiniz gibi, nişan merasimleriniz için de sade veya gösterişli masalar hazırlayabilmek için bizden destek alabilirsiniz. Söz merasiminizin şıklığının, akılda kalıcılığının, yıllarca kendinden bahsettiren havasının olmasını ve şık merasim tasarımları ile yapılmasını istiyorsanız, renklerinize ve kullanılacak olan süsleme renklerine karar vererek bize ulaşabilirsiniz. Toz Pembe Organizasyon olarak bize ulaşım sağladığınızda kısa bir süre içerisinde onlarca örneği sizin için hazırlayarak bu örnekler içinden seçiminizi yapmanızı sağlamaktayız.

Söz Masalarımızdan Bazıları