Rize Bebek Çikolatası

Bebeğinize Özel İsimli Bebek Çikolatası

Birbirinden güzel bebek çikolataları için hemen yandaki telefon numarasından bize ulaşabilir veya butona tıklayıp whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bebeklerin gelişini kutlamak için anne ve babalar gün tertip ederek bebeklerini geniş aileleri ile tanıştırırlar. Bebeklerinin gelişinin kutlanma aşamasında misafirlere ikram edilecek olan bebek çikolatası ve farklı yapıdaki hediyelikler ile bebeğin gelişi kutlanmaktadır. Genellikle bebeğin doğumundan kırk gün sonra kırk mevlidi olarak yapılan toplantılarda dağıtılan çikolatalarda bebeğin ismi, doğum tarihi ve bebeğe ait güzel sözlerin yer alması gerekmektedir. Her bebek için özel olarak üretilen bebek çikolatası özel olarak baskılı paketleme yapılarak hediye olarak dağıtılır. Bebeğin gelişinin kutlanması esnasında hediyelik olarak pleksi hediyelikler de tercih edilebilir. Bebek çikolatası ile birlikte dağıtılan pleksi hediyeliklerden veya kokulu taşlardan oluşan küçük sepetler halinde misafir ağırlama sepetleri yapılabilir.

Bebek mevlitlerinde kız çocukları için pembe veya kırmızı paketler yapılırken, erkek çocukları için mavi, koyu mor ve kavuniçi paketler yapılabilir. Bu paketlerde olması istenilen bebek çikolataları, pleksi bir çeşit hediyelik ve kokulu taş ile hediye hazırlığı yapılabilir. Fakat toplantıya gelecek olan kişilerin sayısı iyi hesaplanmalı tüm davetlilere yetecek şekilde hediyelik hazırlığı yapılmalıdır. Bebek mevlitlerinde bebeklerin ve annelerin giyecekleri kıyafetlerin de önemi büyüktür. Son zamanda rağbet gören bebek ve anne kombinlerinden faydalanarak kıyafet tasarımı yapılabilir. Toz Pembe Organizasyon olarak tüm bebek mevlidi organizasyonlarında siz değerli hemşerilerimize destek oluyoruz. 0536 541 55 33 numaralı telefondan bizleri arayarak destek alabilirsiniz.