Rize Nikah Şekeri

Kişiye Özel Nikah Şekerleri

Birbirinden güzel ve kişiye özel nikah şekerleri için hemen bizimle iletişime geçin. Renk ve model seçeneklerimiz mevcuttur.

Çok küçük yaşlarda kız çocukları gelinliklerinin, düğünlerinin, kına gecelerinin hayalini kurarlar. Kına geceleri gelin kızların arkadaşlarına ve ailelerine veda gecesi olarak düzenlenir. Kına gecelerinin bir kısmı hüzün bir kısmı ise mutluluktur. Bunun nedeni gelin kızın bir taraftan evindeki ailesine veda ederken hüzünlenmesi bir taraftan da yeni kuracağı aile için sevinmesindendir. Düğünler içinde yapılan nikah törenlerinde nikah şekeri dağıtmak adet olmuştur. Çok eski zamanlara dayanan düğünlerde veya nikah törenlerinde nikah şekeri dağıtımı, gelin ve damadın mutluluğunu misafirlerle paylaşarak onlara da bir hatıra bırakmalarını istemelerindendir. Nikah şekeri geleneği Orta Anadolu’da neredeyse tarih olarak 15. Yüzyıla uzanmaktadır.

Kına gecesi, nikah, düğün hepsi birkaç gün içinde yapıldığı için gelin adayları ve damat adayları heyecandan bir çok şeyi eksik bırakabilir. Bu nedenden dolayı Toz Pembe Organizasyon siz değerli hemşerilerimize kına gecesi organizasyonlarında, düğün organizasyonlarında ve nikah organizasyonlarında destek olmaktadır. Tüm toplantı ve nikah organizasyonları için 0536 541 55 33 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Kına gecesi organizasyonları ve düğün organizasyonlarında eksiksiz bir şekilde hazırlık yapabilmek için mutlaka daha önceden tüm alınacaklar ve uygulanacaklar listesi hazırlanmalıdır. Kına gecesine kaç misafir davet edileceği, düğüne kaç misafir davet edileceği ve nikah törenine kaç misafirin davet edildiği bilindiğinde organizasyon her zaman daha düzenli ve daha iyi bir şeklide hazırlanabilir.