Of Kına Tahtı

Kına Tahtı Kiralamak İçin

Yandaki telefon numarasından bize ulaşabilir veya butona tıklayıp whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Her genç kızın rüyasını çok küçük yaşlarda gelinlik giymek ve kına gecesi yapmak süslemektedir. Gelin kızların en iyi şekilde ailelerine ve arkadaşlarına veda edebilmeleri için organize edilen kına gecelerinin yaşam boyu hatıra olarak kalacağı da bilinmelidir. Peki; kına gecelerinin organizasyonu için neler gereklidir? Kına geceleri nasıl eksiksiz düzenlenebilir?

Genç kızlar için en iyi şekilde geçirilmek istenen kına gecelerinde Osmanlı zamanından günümüze gelmiş olan kaftan veya bindallı kıyafetler, kına tahtları, çerezler, kına örtüleri ve kullanılacak olan kına salonu oldukça önemlidir. İyi bir organizasyon kına gecesinin en iyi şekilde geçmesini sağlarken, misafirlerin de kına gecesinden memnun kalmasını kolaylaştıracaktır. Toz Pembe Organizasyon olarak kına tahtları hakkında bizden 0536 541 55 33 numaralı telefonu arayarak destek alabilirsiniz. Of kına tahtı çeşitleri ve kına tahtı fiyat farklılıkları ile siz değerli hemşerilerimize hizmet vermekteyiz.

Kına Gecesi Hazırlığı

Kına gecesinde en iyi şekilde zaman geçirmek isteyen evlenecek olan genç kız kına gecesine iyi bir şekilde hazırlanmalıdır. Kıyafet seçimi, salon seçimi ve yapılacak olan organizasyonun ayarlanması oldukça önemlidir. Of kına tahtı ve kaftan kına gecelerinin en önemli gereçlerindendir. Misafirlere dağıtılacak olan çerezler, hediyelik kınalar, otantik bir ortam oluşturmak için renkli mumlar da kına gecesi öncesinde hazırlanmalı ve ortam kına gecesi konseptine uygun bir hale getirilmelidir.

Kurulumlarımızdan Bazı Kareler