Çayeli Kına Tahtı

Kına Tahtı Kiralamak İçin

Yandaki telefon numarasından bize ulaşabilir veya butona tıklayıp whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik öncesinde yapılan kına gecelerinin kültürümüzde geniş bir yeri bulunmaktadır. Evlenecek olan genç kız ailesine, arkadaşlarına, komşularına ve ikamet ettiği eve evlenmeden bir gün önce kına gecesi ile veda eder ve bu kültürümüzde kına gecesi olarak isimlendirilir. Kına gecesinde yerine getirilmesi gereken bir çok ritüeller bulunmaktadır. Bu ritüellerin bazı anları gelin olacak kızın evinden ayrıldığı için ağlama ve üzüntü ile geçirilirken bir kısmı ise eğlence ile geçirilir. Yani evlilik öncesinde bir çok duygunun birden aynı gün içinde yaşanmasının adıdır kına geceleri.

Gelin olacak kızlar ve aileleri için çok önemli bir gün olan kına gecesi gününde çok özel kıyafetler ve çok özel bir organizasyon ile hazırlanmak oldukça fazla önemlidir. Kına gecesine özen göstermek isteyen gelin adayları için mutlaka organizasyon bilinçli olarak yapılmalı ve hazırlıklar tam olarak bu kına gecesi konseptine uygun olarak yapılmalıdır. Osmanlı sarayları zamanından günümüze taşınan kına tahtları kına gecelerinin vazgeçilmez konseptlerinden birisidir. Gelin kız kına gecesi töreni boyunca bu tahtta oturarak misafirlerini ağırlar ve bu taht üzerinde gelin kızın kınası yakılır. Toz Pembe Organizasyon olarak Rize merkez ve çevre ilçelerinde siz değerli hemşerilerimize kına organizasyonunuzun tamamında destek oluyoruz. Dillere destan olacak bir kına gecesi yapmak için bizlere 0536 541 55 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu İçin Neler Gerekli

Çayeli kına tahtı kınanın yakılacağı ve gelin kızın tüm kına gecesi boyunca bu tahtta oturacağı alandır. Kına tahtı ne kadar gösterişli olursa kına gecesi o kadar misafirler için göz doldurucu olur. Kına gecesinde giyilecek elbise birinci derecede ihtiyaçtır. Bu elbise genellikle kaftan veya bindallı olarak seçilir. Göz dolduran kırmızı renginin olması gelin olacak kızın daha kolay dikkat çekmesini sağlamaktır. Kına gecesini en iyi şekilde geçirmek isteyen ve gelecekte iyi hatıralara sahip olmak isteyenler için Çayeli kına tahtı satın alma ve kiralama için bizden destek alabilirsiniz.

Kurulumlarımızdan Bazı Kareler